به نام خدا

اسم داستان: ژاکلين هود، ِ شريف!

نويسنده: نيکتوفيليا ( مهديه سادات ابطحي )

ژانر: اجتماعي، معمايي

هدف: چاپ يه داستان خفن ديگه!

پارت گذاري: هر روز؟ شايد!

خلاصه: جاش آستين، کلانتر محبوب محله ي چلسي منهتن نيويورک متوجه مي شود، به طرز ناگهاني اي پس اندازي را که براي کودکان بي سرپرست در شب کريسمس نگاه داشته بود، از دست داده است. او حال به دنبال يست که توانسته بود کلانتر را دور بزند!

بخشي از داستان:

لبخندي به مردي که آن سوي خيابان برايش دست تکان مي داد زد و دستش را به نشانه ي سلام بالا برد. با احساس ضربه اي روي شانه اش، توجهش به همکارش جلب شد. نورمن که مردي درشت اندام و به نسبت چاقي بود، دستش را از روي شانه ي پهن جاش برداشت و گفت:

- نظرت چيه نهار مهمون من باشي؟

جاش دست به سينه شد و با همان ژستي که تنها سرش را به سمت نورمن نود درجه چرخانده بود گفت:

- اگه قول بدي حتي يک دلار هم از جيب من کم نشه، حاضرم همه ي عمرم رو مهمونت باشم نورمن! چرا که نه؟

نورمن خنده اي سر داد که تمام رديف بالاي دندان هاي درشت زردش را به نمايش گذاشت.

- باشه رفيق! بيا بريم.

سپس به همراه جاش که حال از خوشي خوردن نهاري مجاني، لبخند گشادي بر لب داشت، از خيابان گذر کردند. رستوران دِ اِسميت، بر خلاف روزهاي عادي ديگر، شلوغي کمتري داشت. برگ هاي آويزان از سقف و محيط گلخانه مانندش، دلچسب تر از حد تصور بود. جاش و نورمن، جايي درست وسط رستوران بزرگ و صميمي هميشگيشان نشستند و نورمن، اشاره اي به دوست قديمي اش براي گرفتن سفارش ها زد. جاش براي چندمين بار نگاهش را به روي ديواره هاي شيشه اي رستوران که کمي مايل به آبي بودند چرخاند و دست زير چانه گذاشت.

مطالعه‌ي داستان ژاکلين هود، شريف! 

دانلود داستان تدريس دلبري نودهشتيا

داستان مِرآت سِحر?? | eli.b کاربر انجمن نودهشتيا

داستان کوتاه چيترا/ زهرا رمضاني کاربر انجمن نودهشتيا

داستان ژاکلين هود، دزدِ شريف! | tragedy کاربر انجمن نودهشتيا

دانلود داستان يورا بالرين آبي نودهشتيا

دانلود داستان سکوت متلاطم نودهشتيا

داستان کوتاه سلسال | helia.z کاربر انجمن نودهشتيا

اي ,داستان ,ي ,جاش ,نورمن ,رستوران ,را به ,دستش را ,ژاکلين هود، ,داستان ژاکلين ,روي شانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ورزش، زیبایی اندام و سلامتی آفتاب نت با من از ماه بگو mahtabvaector دنياي پزشکي و سلامت طراحی سایت-فروشگاه اینترنتی-طراحی اپلیکیشن-نرم افزار ارتباط با مشتری انجمن ساواته ایران-نخستین و تنها ارگان رسمی و مستقل ساواته در ایران. تازه ترین اخبار اختصاصی معماری و سازه دانلود کده بوکه بارانه